3. Specials
  5. Moderne Schilderijen Special > 350 euro

Moderne Schilderijen Special > 350 euro

In deze special kunnen moderne schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 350 euro.

(Of vanaf 1 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 350 euro)

Er worden 46 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
Afmetingen119 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Lokhorst - Abstracte compositie, gemengde techniek op karton (groot) kopen? Bied vanaf 575!
Jan van Lokhorst - Abstracte compositie, gemengde techniek op karton (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1988
Afmetingen131 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot) kopen? Bied vanaf 350!
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot)

Geplaatst doorRosser

TechniekAcryl
Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1992
Afmetingen130 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 400!
Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Open deur - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 140 x 70 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1974
Afmetingen141 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Inloopkast - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 120 x 80 cm. kopen? Bied vanaf 400!
Kees Gerritse - Trompe-l'oeil : Inloopkast - olieverf op doek – 1974 – Ingelijst, 120 x 80 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1974
Afmetingen121 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Acrylverf op doek op houten frame , “Portret, Krullend haar” – 60 x 105 cm -2018 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Klashorst - Acrylverf op doek op houten frame , “Portret, Krullend haar” – 60 x 105 cm -2018

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2018
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Marie-Jose Robben - Zonder titel met boek! kopen? Bied vanaf 620!
Marie-Jose Robben - Zonder titel met boek!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Sierhuis - Aan het strand kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Sierhuis - Aan het strand

Geplaatst doorGalerie_Iris_8_Schriek

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Olphaert den Otter - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 425!
Olphaert den Otter - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2007
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Olieverf en tempera op hardboard, Zelfportret in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2500!
Herman Berserik - Olieverf en tempera op hardboard, Zelfportret in landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1968
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!
Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen61.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2003
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen50.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Niklas Anderberg - olieverf op doek ‘zonder titel’ - 1995 kopen? Bied vanaf 375!
Niklas Anderberg - olieverf op doek ‘zonder titel’ - 1995

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Acryl en collage op doek, Zonder titel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Rachid Ben Ali - Acryl en collage op doek, Zonder titel (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Simeon Gonzales - ... Perfil de Mujer .... Acrylschilderij van Simeon Gonzales kopen? Bied vanaf 695!
Simeon Gonzales - ... Perfil de Mujer .... Acrylschilderij van Simeon Gonzales

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 450!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot!)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen200 cm x 200 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond kopen? Bied vanaf 350!
Dook Everse - Olieverf op doek: Vaas met bloemen, met dorp op de achtergrond

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst doorVeilingmeester

IngelijstOp Spieraam
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 375!
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek - ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2005
TechniekAcryl
Afmetingen83.5 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Piet Gutter - Olieverf op paneel, Witmarsum - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen75.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965 kopen? Bied vanaf 2575!
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen91 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Satire Marocaine - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen113 cm x 173 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek: Roode Amaryllis in Japansch vaasje kopen? Bied vanaf 695!
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek: Roode Amaryllis in Japansch vaasje

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen76 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994 kopen? Bied vanaf 750!
Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
Afmetingen135.5 cm x 156 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!
Brigitta Sundström - "Frukosten"

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1999
TechniekAcryl
Afmetingen102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jac Gijzen - Abstract kleurrijk vier-luik op doek kopen? Bied vanaf 350!
Jac Gijzen - Abstract kleurrijk vier-luik op doek

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992 kopen? Bied vanaf 349!
Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Geert Vrijdag - Olieverf op doek, Z.T. Abstracte compositie (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Geert Vrijdag - Olieverf op doek, Z.T. Abstracte compositie (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Simeon Gonzales - ... Sonido del Viento .... Acrylschilderij van Simeon Gonzales kopen? Bied vanaf 495!
Simeon Gonzales - ... Sonido del Viento .... Acrylschilderij van Simeon Gonzales

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Olieverf en collage op doek, Z.T. Kubistische compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Olieverf en collage op doek, Z.T. Kubistische compositie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen61.5 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Meike Sund - groot schilderij 1964- naiëf realisme -kwaliteitslijst >>GRATIS verzending NL<< kopen? Bied vanaf 350!
Meike Sund - groot schilderij 1964- naiëf realisme -kwaliteitslijst >>GRATIS verzending NL<<

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
Afmetingen70 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!
Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen27 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
TAKI 183 - untitled kopen? Bied vanaf 365!
TAKI 183 - untitled

Geplaatst doorKOENst

Jaartal2019
Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen108.5 cm x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruud Dekker - Friese doorlopers- hyperrealisme - handgemaakte lijst ->>GRATIS verzending NL<< kopen? Bied vanaf 350!
Ruud Dekker - Friese doorlopers- hyperrealisme - handgemaakte lijst ->>GRATIS verzending NL<<

Geplaatst doorMiles

Jaartal2003
Afmetingen80 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Wim Buitendijk - Acryl op doek, NAP XII - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, NAP XII - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen107.5 cm x 169 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harrie Gerritz - ‘Still there’ (nog altijd) - groot doek uit 2000 kopen? Bied vanaf 1650!
Harrie Gerritz - ‘Still there’ (nog altijd) - groot doek uit 2000

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
Afmetingen90 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Buitendijk - Acryl op doek, NAP III - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, NAP III - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekAcryl
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 350!
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen151 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!
Kees Salentijn - Barraca de tiro

Geplaatst doorCvdhvo

Jaartal2005
Afmetingen102 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Virgen del dragon kopen? Bied vanaf 735!
Kees Salentijn - Virgen del dragon

Geplaatst doorCvdhvo

Jaartal2007
Afmetingen122 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst