3. Specials
  5. Exclusieve Grafiek Special (> 200 euro)

Exclusieve Grafiek Special (> 200 euro)

Bied mee op bijzondere en exclusieve grafische werken, zoals zeefdrukken, etsen en houtsneden van internationaal bekende kunstenaars!

Een item in de Special plaatsen?
In deze Special kunt u moderne en klassieke grafiek aanbieden met een minimale veilingwaarde van 200 euro. Een openingsbod van 1 euro is toegestaan, mits de getaxeerde waarde van het werk minimaal 200 euro betreft.

Er worden 47 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Anton Schutz - Wall Street, ets kopen? Bied vanaf 250!
Anton Schutz - Wall Street, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde - Fleur légère, litho in acht kleuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Zandvliet - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 600!
Robert Zandvliet - Abstracte compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 299!
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Evenwicht der krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 795!
Carel Willink - Evenwicht der krachten, zeefdruk (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen87 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kuyk - Reliëfdruk, Letter J - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kuyk - Reliëfdruk, Letter J - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Nuit d’été, litho kopen? Bied vanaf 750!
Corneille - Nuit d’été, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verkade - Zeefdruk, L'Extase - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Kees Verkade - Zeefdruk, L'Extase - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen117 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Samuel Jessurun de Mesquita - Litho: Fantasie kopen? Bied vanaf 350!
Samuel Jessurun de Mesquita - Litho: Fantasie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977 kopen? Bied vanaf 1395!
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2014
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Patrick Hughes - Zeefdruk: Over the Rainbow - 1980 kopen? Bied vanaf 275!
Patrick Hughes - Zeefdruk: Over the Rainbow - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
Afmetingen56 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCa-Art

Jaartal1905
TechniekEts
Afmetingen40.6 cm x 49.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lucebert - Ets zonder titel - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 270!
Lucebert - Ets zonder titel - oplage 25 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbdmaastricht

TechniekEts
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot) kopen? Bied vanaf 295!
Paul Citroen - A’dam’s en Eva’s, complete uitgave met 12 litho’s (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constantin Terechkovitch - 'My daughter' kopen? Bied vanaf 200!
Constantin Terechkovitch - 'My daughter'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMargie

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Schulten - mooi ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!
Ton Schulten - mooi ingelijste zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbase

Afmetingen40.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit ets kopen? Bied vanaf 230!
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbase

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995 kopen? Bied vanaf 185!
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit van Giessen - Haga-Comitis in Hollandia kopen? Bied vanaf 350!
Gerrit van Giessen - Haga-Comitis in Hollandia

Cartografie

Geplaatst doorKampR

Jaartal1730
TechniekGravure
Afmetingen45.8 cm x 51.3 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Harry van Kuyk - Reliëfdruk, Letter C - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kuyk - Reliëfdruk, Letter C - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen85 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Jacques Boissieu - Man met kinderen in koeienstal kopen? Bied vanaf 275!
Jean Jacques Boissieu - Man met kinderen in koeienstal

Prenten voor 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1780
TechniekEts
Afmetingen26.0 cm x 34.6 cm (h x b)
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets). kopen? Bied vanaf 650!
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets).

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen25.0 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk met Swatch horloge: Vive la paix - 1995 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Ingelijste zeefdruk met Swatch horloge: Vive la paix - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1969
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Patrick Hughes - Zeefdruk: Inside out - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Patrick Hughes - Zeefdruk: Inside out - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
Afmetingen50.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Huib de Ru - Potloodtekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 150!
Huib de Ru - Potloodtekening: Naakte dame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mario Airo - Digitale print: I Campanille kopen? Bied vanaf 200!
Mario Airo - Digitale print: I Campanille

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekComputerprint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2004
Afmetingen120 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert - Ets: Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Lucebert - Litho: Poetry - met een gedicht van Remco Campert - 1990 kopen? Bied vanaf 275!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Felix Labisse - Passage de la bérésina kopen? Bied vanaf 80!
Felix Labisse - Passage de la bérésina

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlexverkoopt

TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 250!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2003
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Fiume Azurro(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Fiume Azurro(Toscaans landschap) - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen120.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!
Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1953
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen56 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen66 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst