Niet of onleesbaar gesigneerd Madonna met Kind
Bied mee
Techniek | Hout |
Afmetingen | 44 x 20 x 9 cm (h x b x d) |
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Lid sinds 2017 / Egmond-Binnen, Nederland
2 aangeboden items / 89 verkochte items
Techniek | Hout |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |