Alkmaarde12de
  5. Alkmaarde12de

Alkmaarde12de

Lid sinds 2020 / Dirkshorn, Nederland

2 aangeboden items / 71 verkochte items

Netty Michels - Hond met z'n baasje.....aporte kopen? Bied vanaf 95!
Netty Michels (1919-1995) Nederlands Hond met z'n baasje.....aporte
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95