Lid sinds 2011 / rotterdam, Nederland
2 aangeboden items / 104 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 29.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 57 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |