Amsterdam75
  5. Amsterdam75

Amsterdam75

Lid sinds 2011 / rotterdam, Nederland

2 aangeboden items / 104 verkochte items

Henri van Wijk - Zeegezicht Bretagne kopen? Bied vanaf 150!
Henri van Wijk (1833-1889) Nederlands Zeegezicht Bretagne
Afmetingen29.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fred Sieger - Bergdorp Val de Caret (Fr) kopen? Bied vanaf 300!
Fred Sieger (1902-1999) Nederlands Bergdorp Val de Caret (Fr)
Afmetingen57 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300