Ankering
  5. Ankering

Ankering

Lid sinds 2017 / Rotterdam, Nederland

3 aangeboden items / 185 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Jan Terwen - Koningsbrug, Rotterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Jan Terwen - Koningsbrug, Rotterdam - Ingelijst

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorAnkering

Jaartal1858
TechniekGravure
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Jan Prins - Prachtige Ets - Gesigneerd in potlood kopen? Bied vanaf 15!
Jan Prins - Prachtige Ets - Gesigneerd in potlood

Geplaatst doorAnkering

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorAnkering

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst