AnnekeDijkhuis
  5. AnnekeDijkhuis

AnnekeDijkhuis

Lid sinds 2019 / Haaksbergen, Nederland

1 aangeboden items / 14 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Anneke Dijkhuis - "The Crack" kopen? Bied vanaf 400!
Anneke Dijkhuis - "The Crack"Schilderij
Geplaatst doorAnnekeDijkhuis
Eindtijd 16-01-2023 om 22:48
Jaartal2019
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst