Anton63
  5. Anton63

Anton63

Lid sinds 2017 / De bilt, Nederland

4 aangeboden items / 315 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper
Robbert Fortgens - Transit kopen? Bied vanaf 1!
Robbert Fortgens - Transit

Kunstboeken

Geplaatst doorAnton63

Jaartal2008
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)

Piet Warffemius - Dasja’s bird kopen? Bied vanaf 20!
Piet Warffemius - Dasja’s bird

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ellen van Toor - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Ellen van Toor - Zonder titel

Geplaatst doorAnton63

Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roland Sohier - Lach niet het is een drama: zeven spoken in een pyama kopen? Bied vanaf 20!
Roland Sohier - Lach niet het is een drama: zeven spoken in een pyama

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst