Aromajip
  5. Aromajip

Aromajip

Lid sinds 2017 / Oosterhout, Nederland

3 aangeboden items / 75 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai. kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam - Kristallen vaas met glasdraai.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Gewicht2282 g
GesigneerdOngemerkt
Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - 2 bonbonnieres

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Afmetingen8.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Gewicht332 g
GesigneerdHandgesigneerd
Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!
Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua

Glas / Keramiek

Geplaatst doorAromajip

Jaartal1962
Afmetingen25 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt