Lid sinds 2018 / Diepenheim, Nederland
2 aangeboden items / 264 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55.5 x 38.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |