Art4You2
  5. Art4You2

Art4You2

Lid sinds 2020 / Groningen, Nederland

7 aangeboden items / 146 verkochte items

Maartje Wijngaarden - Origineel schilderij Masks kopen? Bied vanaf 99!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Origineel schilderij Masks
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Peter Klashorst - African Beauty kopen? Bied vanaf 75!
Peter Klashorst (1957) Nederlands African Beauty
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Peter Klashorst - Betty kopen? Bied vanaf 125!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Betty
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Peter Klashorst - Color Climax kopen? Bied vanaf 125!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Color Climax
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Peter Klashorst - Yours Only kopen? Bied vanaf 125!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Yours Only
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Peter Klashorst - Elvis kopen? Bied vanaf 125!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Elvis
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Eduard Vijsma - Origineel olieverf schilderij Dode Boom kopen? Bied vanaf 150!
Eduard Vijsma (1938-2015) Nederlands Origineel olieverf schilderij Dode Boom
Afmetingen60 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150