ArtBooksDesign
  5. ArtBooksDesign

ArtBooksDesign

Lid sinds 2022 / Ixelles, België

7 aangeboden items / 37 verkochte items

Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 85
Henri Matchavariani - Grote pastel - Modetekening - 1989 (Vogue) kopen? Bied vanaf 150!
Henri Matchavariani (1939) Grote pastel - Modetekening - 1989 (Vogue)
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Henri Matchavariani - (VOGUE) Modetekening - 1987 - Poster project. kopen? Bied vanaf 120!
Henri Matchavariani (1939) Frans (VOGUE) Modetekening - 1987 - Poster project.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Henri Matchavariani - (VOGUE) Bontjurk van John Galliano - Modetekening - 2000 kopen? Bied vanaf 80!
Henri Matchavariani (1939) Frans (VOGUE) Bontjurk van John Galliano - Modetekening - 2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Henri Matchavariani - (VOGUE) Modetekening - 1987 kopen? Bied vanaf 120!
Henri Matchavariani (1939) Frans (VOGUE) Modetekening - 1987
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen59 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Henri Matchavariani - Al degenen die ik liefheb zijn mij vergeten in de schaduwen kopen? Bied vanaf 350!
Henri Matchavariani (1939) Frans Al degenen die ik liefheb zijn mij vergeten in de schaduwen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 350
Arne Quinze - Signed: Cityscape, Brussels, 2008 kopen? Bied vanaf 75!
Arne Quinze (1971) Belgisch Signed: Cityscape, Brussels, 2008
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 1 cm (h x b)
€ 75