Corneille (1922-2010) Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
€ 85
Lid sinds 2022 / Ixelles, België
7 aangeboden items / 37 verkochte items
Techniek | Litho |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 45 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 65 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 59 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25 x 1 cm (h x b) |