ArtDumay
  5. ArtDumay

ArtDumay

Lid sinds 2021 / Nuenen, Nederland

2 aangeboden items / 735 verkochte items

Fredericus van Rossum du Chattel - Visser verzamelt zijn netten kopen? Bied vanaf 1250!
Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917) Nederlands Visser verzamelt zijn netten
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Hilda Blom - Vrouw bij boom met gans kopen? Bied vanaf 250!
Hilda Blom (1933) Nederlands Vrouw bij boom met gans
TechniekAcryl
Afmetingen66 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250