Artartifactsamsterdam
  5. Artartifactsamsterdam

Artartifactsamsterdam

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

8 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
8 aangeboden items door deze verkoper
Jan Cremer - ‘Donar’ - Ets, 1975. Ingelijst in houten lijst kopen? Bied vanaf 199!
Jan Cremer - ‘Donar’ - Ets, 1975. Ingelijst in houten lijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtartifactsamsterdam
Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen81 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Angela Grossmann - 17 Women- olieverf op collage kopen? Bied vanaf 199!
Angela Grossmann - 17 Women- olieverf op collageSchilderij
Jaartal1995
Afmetingen29 cm x 38 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Corneille - ‘Zeer vroeg werk; gouache met Oost-Indische inkt. kopen? Bied vanaf 1350!
Corneille - ‘Zeer vroeg werk; gouache met Oost-Indische inkt.Tekening / Aquarel
Jaartal1961
TechniekGouache
Afmetingen24.4 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Schenk - ‘Blue Moon’ - Schilderij kopen? Bied vanaf 350!
Peter Schenk - ‘Blue Moon’ - SchilderijSchilderij
Jaartal1995
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst