Artebus
  5. Artebus

Artebus

Lid sinds 2007 / Frankfurt, Duitsland

20 aangeboden items / 218 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
20 aangeboden items door deze verkoper

Willi Deutzmann - Clown auf geschmücktem Pferd, Tempera von 1955, monogrammiert kopen? Bied vanaf 360!
Willi Deutzmann - Clown auf geschmücktem Pferd, Tempera von 1955, monogrammiert

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Jaartal1955
TechniekTempera
Afmetingen31 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ute Schmolling - Der Dunkle See , Aquarell signiert kopen? Bied vanaf 260!
Ute Schmolling - Der Dunkle See , Aquarell signiert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Rudolf Hellwag - Villefranche, Aquarell, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 240!
Rudolf Hellwag - Villefranche, Aquarell, signiert und gerahmt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Rudolf Hellwag - Menton, Aquarell, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 240!
Rudolf Hellwag - Menton, Aquarell, signiert und gerahmt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Cläre Röder-Münch - Bretonische Landschaft, Aquarell kopen? Bied vanaf 240!
Cläre Röder-Münch - Bretonische Landschaft, Aquarell

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Conrad Felixmüller - Personen und Autos im Hof einer südlichen Ortschaft, große Radierung von 71, handsigniert ,10/50 kopen? Bied vanaf 260!
Conrad Felixmüller - Personen und Autos im Hof einer südlichen Ortschaft, große Radierung von 71, handsigniert ,10/50

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Carl Larsson - Anna Stina, Radierung von 1911,(späterer Abzug des Verlages Hjert&Hjert) kopen? Bied vanaf 180!
Carl Larsson - Anna Stina, Radierung von 1911,(späterer Abzug des Verlages Hjert&Hjert)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Georges Tiret-Bognet - Paris, Jardin de Luxembourg, Fontain Medicis, Aquarell kopen? Bied vanaf 650!
Georges Tiret-Bognet - Paris, Jardin de Luxembourg, Fontain Medicis, Aquarell

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

TechniekAquarel
Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Otto Bachmann - Junge Frau in Korsage, große Rötelzeichnung von 1961 kopen? Bied vanaf 480!
Otto Bachmann - Junge Frau in Korsage, große Rötelzeichnung von 1961

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Jaartal1961
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen59.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
German Grobe - Wellen an Kaimauer, Aquarell kopen? Bied vanaf 170!
German Grobe - Wellen an Kaimauer, Aquarell

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Josef Seidl-Seitz - Elba, Aquarell kopen? Bied vanaf 280!
Josef Seidl-Seitz - Elba, Aquarell

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

TechniekAquarel
Afmetingen46.5 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Josef Süssmeier - Berchtesgaden mit Watzmann im Winter, Gouache, Pseudonym YOS signiert kopen? Bied vanaf 220!
Josef Süssmeier - Berchtesgaden mit Watzmann im Winter, Gouache, Pseudonym YOS signiert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Rudolf Türk - Dorf im Gebirge, davor drei Personen, Ölgemälde kopen? Bied vanaf 680!
Rudolf Türk - Dorf im Gebirge, davor drei Personen, Ölgemälde

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Afmetingen47 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudolf Hellwag - Monte Carlo, Aquarell, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 240!
Rudolf Hellwag - Monte Carlo, Aquarell, signiert und gerahmt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Marie Laurencin - Frau mit Tuch, Farblitho kopen? Bied vanaf 320!
Marie Laurencin - Frau mit Tuch, Farblitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Hans Nowak - Stilleben, expressionistisches Ölgemälde kopen? Bied vanaf 480!
Hans Nowak - Stilleben, expressionistisches Ölgemälde

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Afmetingen68 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theodor Waldraff - Malerischer Winkel in Heidelberg (Schloss), Ölgemälde von 1921 kopen? Bied vanaf 480!
Theodor Waldraff - Malerischer Winkel in Heidelberg (Schloss), Ölgemälde von 1921

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Jaartal1921
Afmetingen52 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erdal Alantar - Rupture, Farbradierung, handsign. kopen? Bied vanaf 190!
Erdal Alantar - Rupture, Farbradierung, handsign.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Erdal Alantar - Farbradierung, handsigniert kopen? Bied vanaf 180!
Erdal Alantar - Farbradierung, handsigniert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Benno Walldorf - Stilleben, Ölgemälde kopen? Bied vanaf 360!
Benno Walldorf - Stilleben, Ölgemälde

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst