Lid sinds 2017 / Temse, België
/ 24 verkochte items
Techniek | Varia |
Afmetingen | 24.50 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |