Lid sinds 2017 / Kortgene, Nederland
2 aangeboden items / 125 verkochte items
Techniek | Heliogravure |
Afmetingen | 35.5 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 37 x 27.5 cm (h x b) |