Artseller
  5. Artseller

Artseller

Lid sinds 2017 / Kortgene, Nederland

2 aangeboden items / 125 verkochte items

Marc Chagall - Le Cuisinier, Prodige opere par Lámour, L'heureuse rencontre,T itel onbekend. kopen? Bied vanaf 195!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Le Cuisinier, Prodige opere par Lámour, L'heureuse rencontre,T itel onbekend.
TechniekHeliogravure
Afmetingen35.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 195
Jacques Villon - Dents de lait. Dents de loup. kopen? Bied vanaf 350!
Jacques Villon (1875-1963) Frans Dents de lait. Dents de loup.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37 x 27.5 cm (h x b)
€ 350