BOERART_COM
  5. BOERART_COM

BOERART_COM

Lid sinds 2018 / SLIEDRECHT, Nederland

6 aangeboden items / 85 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper
Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht kopen? Bied vanaf 195!
Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht

Geplaatst doorBOERART_COM

Jaartal1953
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstilleven onbekende artiest 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstilleven onbekende artiest 20e eeuw

Geplaatst doorBOERART_COM

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Toucan op aloë vera kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Toucan op aloë vera

Geplaatst doorBOERART_COM

Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstilleven 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemstilleven 20e eeuw

Geplaatst doorBOERART_COM

DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 Greyhounds met uitzicht over landschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 Greyhounds met uitzicht over landschap

Geplaatst doorBOERART_COM

Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - kippen en kuikens boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - kippen en kuikens boerderijlandschap

Geplaatst doorBOERART_COM

DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst