Lid sinds 2020 / Bennekom, Nederland
4 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.2 x 26.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 23.5 x 27.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |