BennekomKunst
  5. BennekomKunst

BennekomKunst

Lid sinds 2020 / Bennekom, Nederland

5 aangeboden items / 7 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper

Jean Baptiste Madou - Uit de collectie van Jean Baptiste Madou kopen? Bied vanaf 50!
Jean Baptiste Madou - Uit de collectie van Jean Baptiste Madou

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorBennekomKunst

Jaartal1967
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ids Wiersma - gracht in Franeker met het Korendragershuisje kopen? Bied vanaf 175!
Ids Wiersma - gracht in Franeker met het Korendragershuisje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBennekomKunst

TechniekEts
Afmetingen37.6 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga) kopen? Bied vanaf 299!
Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga)

Fotografie

Geplaatst doorBennekomKunst

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40.7 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Johannes Janssen - Dordrecht kopen? Bied vanaf 50!
Marius Johannes Janssen - Dordrecht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBennekomKunst

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep kopen? Bied vanaf 40!
Wim van der Meij - 100 jaar Ginkel Groep

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBennekomKunst

Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst