Bertvee
  5. Bertvee

Bertvee

Lid sinds 2017 / Ruinen, Nederland

7 aangeboden items / 131 verkochte items

Leendert van Lier - Molen in winterlandschap kopen? Bied vanaf 35!
Leendert van Lier (1910-1995) Nederlands Molen in winterlandschap
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Huub Cox - Landschap met beek. kopen? Bied vanaf 30!
Huub Cox (1904-1964) Landschap met beek.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Mick Cawston - Ree in het struikgewas kopen? Bied vanaf 250!
Mick Cawston (1959-2006) Engels Ree in het struikgewas
Afmetingen53 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Huibert Schallenberg - Zomerse boerderij kopen? Bied vanaf 65!
Huibert Schallenberg (1883-1981) Nederlands Zomerse boerderij
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Johannes van Lingen - Landschap met plas met waterlelies. kopen? Bied vanaf 60!
Johannes van Lingen (1903-1986) Nederlands Landschap met plas met waterlelies.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Louis van Lint - Boer op Landweg kopen? Bied vanaf 50!
Louis van Lint Belgisch Boer op Landweg
Afmetingen35 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50
Albert Steel - Veulen in de wei. kopen? Bied vanaf 60!
Albert Steel (1917-1984) Belgisch Veulen in de wei.
Afmetingen47 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60