Theo Koster (1952) Railway
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 30
Lid sinds 2022 / Poppel , België
8 aangeboden items / 57 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 77 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 107 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |