Birgit79
  5. Birgit79

Birgit79

Lid sinds 2022 / Poppel , België

8 aangeboden items / 57 verkochte items

Theo Koster - Railway kopen? Bied vanaf 30!
Theo Koster (1952) Nederlands Railway
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Miriam Slaats - Walking kopen? Bied vanaf 45!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Walking
Afmetingen77 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Henk van Vessem - Abstract Rose kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Abstract Rose
Afmetingen60 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Marco Kooiman - The Red Cart kopen? Bied vanaf 35!
Marco Kooiman Nederlands Italiaans Zimbabwaanse The Red Cart
Afmetingen70 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!
Frans van Eijk (1938-2014) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Siebrand Weitenberg - onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Siebrand Weitenberg (1960) Nederlands onbekend
Afmetingen56 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Marion Bloem - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Marion Bloem (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Tineke Looman - New opportunities kopen? Bied vanaf 30!
Tineke Looman (1950) Nederlands New opportunities
Afmetingen107 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30