Birgit79
  5. Birgit79

Birgit79

Lid sinds 2022 / Poppel , België

5 aangeboden items / 8 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper
Liesbeth Rahder - In the mood for I kopen? Bied vanaf 25!
Liesbeth Rahder - In the mood for IGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBirgit79
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fenneke van der Elst - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBirgit79
Jaartal1991
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Arty Grimm - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBirgit79
Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorBirgit79
Jaartal1991
Afmetingen51 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Liesbeth Rahder - In the mood for II kopen? Bied vanaf 25!
Liesbeth Rahder - In the mood for IIGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBirgit79
Afmetingen55 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst