BobScholteArt
  5. BobScholteArt

BobScholteArt

Lid sinds 2018 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Gerard Westermann - Paarden in de wei kopen? Bied vanaf 195!
Gerard Westermann - Paarden in de weiSchilderij
Geplaatst doorBobScholteArt
Afmetingen14.2 cm x 16.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Willem van den Berg - Portret van Mathieu Janssens met zonnebril kopen? Bied vanaf 120!
Willem van den Berg - Portret van Mathieu Janssens met zonnebrilTekening / Aquarel
Geplaatst doorBobScholteArt
Jaartal1962
TechniekPotlood
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Meurs - StadsgezichtTekening / Aquarel
Geplaatst doorBobScholteArt
TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst