BuisArthouse
  5. BuisArthouse

BuisArthouse

Lid sinds 2014 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 101 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Jan Asselbergs - Zittend naakt in open kimono kopen? Bied vanaf 425!
Jan Asselbergs - Zittend naakt in open kimono

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen89 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joost Wilgers - Stilleven met wajangpop kopen? Bied vanaf 195!
Joost Wilgers - Stilleven met wajangpop

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1981
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 165!
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren

Geplaatst doorBuisArthouse

Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst