Lid sinds 2020 / Zeist, Nederland
14 aangeboden items / 49 verkochte items
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 47.8 x 77.7 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Sjabloondruk |
Techniek | Sjabloondruk |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 10.6 x 8.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19.4 x 14.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 16.8 x 24.2 cm (h x b) |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 47.6 x 28.3 cm (h x b) |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 46.6 x 58.7 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 36.7 x 41.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 15.5 x 20.2 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |