Lid sinds 2019 / Heerlen, Nederland
6 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 34 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |