Casimir27
  5. Casimir27

Casimir27

Lid sinds 2019 / Heerlen, Nederland

6 aangeboden items / 10 verkochte items

Phil Grisel - Texel aquarel kopen? Bied vanaf 65!
Phil Grisel (1923) Nederlands Texel aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Phil Grisel - Lot van 3 Naaktportretten Kama Sutra kopen? Bied vanaf 145!
Phil Grisel (1923) Nederlands Lot van 3 Naaktportretten Kama Sutra
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
€ 145
Phil Grisel - Lot van 3 naaktportretten Kama Sutra kopen? Bied vanaf 145!
Phil Grisel (1923) Nederlands Lot van 3 naaktportretten Kama Sutra
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
€ 145
Evert-Jan Ligtelijn - Zuid Europees landschap kopen? Bied vanaf 225!
Evert-Jan Ligtelijn (1893-1975) Nederlands Zuid Europees landschap
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Gene Eggen - Verzamelmap lot van 5 werken kopen? Bied vanaf 175!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands Verzamelmap lot van 5 werken
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Phil Grisel - Chromer Akt kopen? Bied vanaf 25!
Phil Grisel (1923) Nederlands Chromer Akt
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25