Cello1
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

28 aangeboden items / 1277 verkochte items

Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!
Gert Taken (1944) Nederlands Ingelijste Gemengde techniek
Afmetingen70.5 x 100.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel pompoenen
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Amira Wasfy - Litho "Key of life" kopen? Bied vanaf 25!
Amira Wasfy Egyptisch Litho "Key of life"
TechniekLitho
Afmetingen61 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ahmed Hassaan Ali - Zeefdruk "No feature no future" kopen? Bied vanaf 25!
Ahmed Hassaan Ali (1954) Zeefdruk "No feature no future"
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Gabisile Nkosi - Zeefdruk "We Care" kopen? Bied vanaf 25!
Gabisile Nkosi (1974-2008) Zuid-Afrikaans Zeefdruk "We Care"
Afmetingen50.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Albert Daniels - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Albert Daniels (1944) Belgisch Zeefdruk
Afmetingen61 x 1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Mbongeni Richman Buthelezi - Gesigneerde Ets kopen? Bied vanaf 25!
Mbongeni Richman Buthelezi (1965) Zuid-Afrikaans Gesigneerde Ets
TechniekEts
Afmetingen50.7 x 174 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Wim Motz - litho kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen42 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 30
Sue Williamson - Offset/litho "Adeline" kopen? Bied vanaf 25!
Sue Williamson (1941) Engels Offset/litho "Adeline"
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Bernard Meinen - Monotype kopen? Bied vanaf 29!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Monotype
TechniekMonotype
Afmetingen65 x 49.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Jan Kagie (jr.) - 6 tekeningen kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kagie (jr.) (1907-1991) Nederlands 6 tekeningen
Afmetingen24.5 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Marjolein Katsma - Textielwerk "Minimaal breisel" kopen? Bied vanaf 25!
Marjolein Katsma (1950) Textielwerk "Minimaal breisel"
TechniekTextiel
Afmetingen29 x 20.7 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Han Krug - Ingelijst stilleven kopen? Bied vanaf 60!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Ingelijst stilleven
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen47.5 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Maciej Haufa - Miniatuurets stilleven "Natura Morta" kopen? Bied vanaf 25!
Maciej Haufa (1946) Miniatuurets stilleven "Natura Morta"
TechniekEts
Afmetingen22 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Pierre Alechinsky - Middelpunt en Kantlijn GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Middelpunt en Kantlijn GESIGNEERD
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - Karel Appel recente sculpturen & gedichten GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karel Appel recente sculpturen & gedichten GESIGNEERD
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
€ 75
Nico van der Jagt - Ets Boerderij met geitjes kopen? Bied vanaf 35!
Nico van der Jagt (1888-1959) Nederlands Ets Boerderij met geitjes
TechniekEts
Afmetingen32 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hendricus Bervoets - Collage/Litho "A slice of hope" kopen? Bied vanaf 35!
Hendricus Bervoets (1945) Collage/Litho "A slice of hope"
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Marie Louise Creijghton - Litho kopen? Bied vanaf 25!
Marie Louise Creijghton (1927) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen45.7 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Paul Citroen - Litho "Anneloor" kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho "Anneloor"
TechniekLitho
Afmetingen65.6 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Annemarie Petri - Ets "De Beeldentuin" kopen? Bied vanaf 25!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "De Beeldentuin"
TechniekEts
Afmetingen35.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Janny Tollenaar - Aquarel landschap kopen? Bied vanaf 29!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50.9 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan van Winkel - Ets "Verval" kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Winkel (1951) Nederlands Ets "Verval"
TechniekEts
Afmetingen7 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Armando - Giclee "Die Gestalt" kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee "Die Gestalt"
TechniekGiclée
Afmetingen48.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 229
Jan Bernard Meinen - Collage kopen? Bied vanaf 29!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Collage
TechniekCollage
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
DragerKarton
€ 29
Rudolf Bikkers - Computerprint "If Only" kopen? Bied vanaf 25!
Rudolf Bikkers (1943) Nederlands Computerprint "If Only"
TechniekComputerprint
Afmetingen50.7 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25