Chors
  5. Chors

Chors

Lid sinds 2012 / Assen, Nederland

7 aangeboden items / 101 verkochte items

Willem van den Berg - "Maaier scherpt zijn zeis" - Grote litho - Handgesigneerd - Keurig ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands "Maaier scherpt zijn zeis" - Grote litho - Handgesigneerd - Keurig ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen68 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Luc Tuymans - 1996 - Phaidon London - Ulrich Loock - 160 pag. - Stofomslag - Zeer goed kopen? Bied vanaf 60!
Luc Tuymans (1958) Belgisch 1996 - Phaidon London - Ulrich Loock - 160 pag. - Stofomslag - Zeer goed
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 25.5 cm (h x b)
€ 60
Josef Sudek - 2 Items - "The Legacy of a Deeper Vision" - 2012 - Gebonden + 1 - Uitstekend kopen? Bied vanaf 58!
Josef Sudek 2 Items - "The Legacy of a Deeper Vision" - 2012 - Gebonden + 1 - Uitstekend
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 26.5 cm (h x b)
€ 58