Chouba
  5. Chouba

Chouba

Lid sinds 2017 / Nieuwegein, Nederland

1 aangeboden items / 236 verkochte items

Ton Klop - Varkentje kopen? Bied vanaf 50!
Ton Klop (1939) Nederlands Varkentje
Afmetingen83 x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50