Chouba
  5. Chouba

Chouba

Lid sinds 2017 / Nieuwegein, Nederland

2 aangeboden items / 217 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Paolo Terdich - 'Attesa 1' Groot ! kopen? Bied vanaf 598!
Paolo Terdich - 'Attesa 1' Groot !Schilderij
Geplaatst doorChouba
Eindtijd 18-12-2022 om 20:41
Jaartal2003
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lwalwa - / Bena Lulua houten beeld kopen? Bied vanaf 99!
Lwalwa - / Bena Lulua houten beeldEtnografica
Geplaatst doorChouba
Eindtijd 22-01-2023 om 20:31
TechniekHout
Afmetingen47 cm x 8 cm x 9 cm (h x b x d)