Cop
  5. Cop

Cop

Lid sinds 2012 / Amersfoort, Nederland

3 aangeboden items / 18 verkochte items

Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!
Theo Onnes (1957) Nederlands Kermispaard
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 990
Juane Xue - Retired kopen? Bied vanaf 150!
Juane Xue (1962) Chinees Nederlands Retired
TechniekGiclée
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 150
Hans Versfelt - Een mooie dag kopen? Bied vanaf 175!
Hans Versfelt (1968) Nederlands Een mooie dag
TechniekGiclée
Afmetingen48 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 175