Davidnr10
  5. Davidnr10

Davidnr10

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 5 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Martin Stam - Bewaarengel studie IV kopen? Bied vanaf 35!
Martin Stam - Bewaarengel studie IVTekening / Aquarel

Geplaatst doorDavidnr10

Eindtijd 02-11-2022 om 21:02

Jaartal1970
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst