Dick04
  5. Dick04

Dick04

Lid sinds 2019 / Eemnes, Nederland

1 aangeboden items / 9 verkochte items

Dick Preesman - Lady in red kopen? Bied vanaf 225!
Dick Preesman (1964) Nederlands Lady in red
TechniekAcryl
Afmetingen82 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 225