Corneille (1922-2010) Bord “ Vrolijke vogel”
Bied mee
Afmetingen | 2 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1033 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Lid sinds 2014 / Harderwijk, Nederland
2 aangeboden items / 247 verkochte items
Gewicht | 1033 g |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |