Drost260
  5. Drost260

Drost260

Lid sinds 2014 / Harderwijk, Nederland

14 aangeboden items / 184 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
14 aangeboden items door deze verkoper
Jan van de Pavert - Handgesigneerde Leporello ‘Een huis ‘. kopen? Bied vanaf 50!
Jan van de Pavert - Handgesigneerde Leporello ‘Een huis ‘.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1993
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen19 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Clemens Briels - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 45!
Clemens Briels - Kleurenzeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1995
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 40!
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 55!
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen90 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - Kleurenets z.t. kopen? Bied vanaf 55!
Wim Zurne - Kleurenets z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6 kopen? Bied vanaf 40!
Natacha Pirnay - Litho ‘Diabolik’6

Geplaatst doorDrost260

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk ‘ Bij elkaar ‘ kopen? Bied vanaf 40!
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk ‘ Bij elkaar ‘

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk ‘ Samen’ kopen? Bied vanaf 40!
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk ‘ Samen’

Geplaatst doorDrost260

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Frank Gude - Kleurenlitho met een Sparta voetballer kopen? Bied vanaf 50!
Frank Gude - Kleurenlitho met een Sparta voetballer

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Schilderij ‘Pont de Chatou’ kopen? Bied vanaf 30!
Jan Willem Versteeg - Schilderij ‘Pont de Chatou’

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - Kleurenlitho ‘ Double Jump ‘ ( ZEER GROOT )’ kopen? Bied vanaf 60!
Anton Vrede - Kleurenlitho ‘ Double Jump ‘ ( ZEER GROOT )’

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Rolina van Vliet - Gemengde techniek z.t. kopen? Bied vanaf 40!
Rolina van Vliet - Gemengde techniek z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1995
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Merel van Beeumen - Kleurenzeefdruk ‘Ginkgo IV’ kopen? Bied vanaf 40!
Merel van Beeumen - Kleurenzeefdruk ‘Ginkgo IV’

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1986
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Boogaard - Kleurenlitho ‘Longines’ kopen? Bied vanaf 55!
Bert Boogaard - Kleurenlitho ‘Longines’

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst