Drost260
  5. Drost260

Drost260

Lid sinds 2014 / Harderwijk, Nederland

2 aangeboden items / 247 verkochte items

Corneille - Bord “ Vrolijke vogel” kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel”
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Harry Karssen (1933-2004) Nederlands Lot van twee zeefdrukken z.t.
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50