EVart
  5. EVart

EVart

Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 275 verkochte items

Ton Haas - Totem vase - the Meccano Company 2000 kopen? Bied vanaf 50!
Ton Haas (1954) Nederlands Totem vase - the Meccano Company 2000
Afmetingen28 x 17 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Han Krug - Wilde planten - Zes houtsneden 1946 kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Wilde planten - Zes houtsneden 1946
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Edgar Fernhout - Handgesigneerde litho Stilleven (Serie schildersprenten 1947) kopen? Bied vanaf 40!
Edgar Fernhout (1912-1974) Nederlands Handgesigneerde litho Stilleven (Serie schildersprenten 1947)
TechniekLitho
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Cornelis Brandenburg - Ets : Reguliersgracht Amsterdam (Kunsthandel Koch) jaren 30 kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Ets : Reguliersgracht Amsterdam (Kunsthandel Koch) jaren 30
TechniekEts
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40