Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland
4 aangeboden items / 275 verkochte items
Afmetingen | 28 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |