Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Doodlopend straatje in Middelburg
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 69 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 234