Evelyn
  5. Evelyn

Evelyn

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 262 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Gerard van Rooy - Scherf kopen? Bied vanaf 20!
Gerard van Rooy - Scherf

Geplaatst doorEvelyn

Eindtijd28-12-2021 om 22:20

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen9.9 cm x 14.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst