FIKKE
  5. FIKKE

FIKKE

Lid sinds 2023 / Houthulst, België

1 aangeboden items / 8 verkochte items

Porceleyne Fles - handgeschilderd 1956 - Delftse Plateelfabriek kopen? Bied vanaf 60!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands handgeschilderd 1956 - Delftse Plateelfabriek
Afmetingen32 x 18 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60