Fan62
  5. Fan62

Fan62

Lid sinds 2021 / S’Hertogenbosch, Nederland

3 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925 kopen? Bied vanaf 85!
Kees van Dongen - Pochoir Portrait d’Homme 1925Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorFan62
Jaartal1925
TechniekLitho
Afmetingen26.5 cm x 20.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Pochoir Espagnole kopen? Bied vanaf 240!
Kees van Dongen - Pochoir EspagnolePrenten & Uitgaves
Geplaatst doorFan62
Jaartal1925
TechniekLitho
Afmetingen25.5 cm x 19.5 cm x 0 cm (h x b x d)
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Pochoir “Portrait de femme” kopen? Bied vanaf 900!
Kees van Dongen - Pochoir “Portrait de femme”Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorFan62
Jaartal1925
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst