Farnes
  5. Farnes

Farnes

Lid sinds 2022 / Badhoevedorp, Nederland

6 aangeboden items / 11 verkochte items

6 aangeboden items door deze verkoper
Johann Elias Ridinger - Der Trap rechts in einem weiten Circul - Kleurengravure kopen? Bied vanaf 59!
Johann Elias Ridinger - Der Trap rechts in einem weiten Circul - Kleurengravure

Prenten voor 1900

Geplaatst doorFarnes

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen75 cm x 58.4 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Willie van Haard - Prachtige Aquarel kopen? Bied vanaf 49!
Willie van Haard - Prachtige Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFarnes

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50 kopen? Bied vanaf 29!
Rinne Mervel - Prachtige ets 1985 - 3/50

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFarnes

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen71.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brouwer - Lutersche Kerk 9 aug 1791 "De Maatschappij tot Nut van't Algemeen" kopen? Bied vanaf 29!
Cornelis Brouwer - Lutersche Kerk 9 aug 1791 "De Maatschappij tot Nut van't Algemeen"

Prenten voor 1900

Geplaatst doorFarnes

Jaartal1791
TechniekGravure
Afmetingen19.3 cm x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 129!
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij

Geplaatst doorFarnes

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Pieck - 'Het Koetshuis "Duin en Daal" te Bloemendaal' - prachtige litho kopen? Bied vanaf 119!
Anton Pieck - 'Het Koetshuis "Duin en Daal" te Bloemendaal' - prachtige litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFarnes

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst