Fluxwear
  5. Fluxwear

Fluxwear

Lid sinds 2017 / Den Haag, Nederland

8 aangeboden items / 73 verkochte items

Henk Potters - Wandkeramiek . Mens en dier. kopen? Bied vanaf 395!
Henk Potters (1924-2003) Nederlands Wandkeramiek . Mens en dier.
Techniek Keramiek
Afmetingen 167 x 72.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Friedrich Geiler - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 50!
Friedrich Geiler (1946) Duits Abstract Geometrische Compositie
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Johann Gutlich - Bomen kopen? Bied vanaf 295!
Johann Gutlich (1920-2000) Nederlands Bomen
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Pieter Holstein - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Henk van der Plas - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Zeefdruk: Abstracte compositie - 1983
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 110!
Adine Engelman (1937) Nederlands Geometrisch abstracte compositie. Monotype.
Techniek Monotype
Afmetingen 80 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Pieter Holstein - '' I Perigoloso Sporgesi '' kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein (1934) Nederlands '' I Perigoloso Sporgesi ''
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan Linschooten - Stilleven kopen? Bied vanaf 195!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Stilleven
Afmetingen 50.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 195