GOLDBERG888
  5. GOLDBERG888

GOLDBERG888

Lid sinds 2022 / Wien, Oostenrijk

83 aangeboden items / 71 verkochte items

Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Michel Rabanelly (1957) Frans "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
TechniekAcryl
Afmetingen101 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 120
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
John Martineau (1948-1995) Amerikaans “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Afmetingen65.5 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jiri Anderle - "Perseus und Gráie" 1981 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 800!
TechniekEts
Afmetingen48 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
TechniekEts
Afmetingen76.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Hans Rudolf Giger - "Schlangenlandschaft" - UNIKAT (Rarität) - handsigniert kopen? Bied vanaf 1200!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers "Slangenlandschap" 1984-2008 - samenwerking met
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.200
Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 260!
Guðmundur Erro (1932) IJslander Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
TechniekLitho
Afmetingen91 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 200!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 270!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Afmetingen88 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 180!
Michael Steiner (1945) Amerikaans "BOXOS" 1980 - editie
Afmetingen107.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Karin Szekessy - "Adam und Eva" 1970 - Auflage 100 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 90!
Karin Szekessy (1939) Duits Gravuredrukproces 1969 - gelimiteerde oplage van 80 - genummerd
TechniekC-Print
Afmetingen54 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Harry Langdon - "Angelina Jolie" 1991 - Los Angeles kopen? Bied vanaf 150!
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Hedi Slimane - „Gisele Unzipped“ für V-Magazine 2011 kopen? Bied vanaf 100!
Hedi Slimane (1968) Frans “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Bettina Rheims - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Bettina Rheims (1952) Frans Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 100
Harry Langdon - "Angelina Jolie" 1991 - Los Angeles - Blindstempel kopen? Bied vanaf 180!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35 x 27.7 cm (h x b)
€ 180
Annie Leibovitz - „Rihanna – Fotoshooting für VOGUE“ 2011 kopen? Bied vanaf 90!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
TechniekDigitale Print
Afmetingen25 x 35.5 cm (h x b)
€ 90
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 180!
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Photoshooting" 1991 - LOS ANGELES - Blindstempel kopen? Bied vanaf 180!
TechniekDigitale Print
€ 180
Bettina Rheims - Weiblicher Akt, 5 Mai, Paris kopen? Bied vanaf 90!
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 90
Bettina Rheims - "Gina Gerschon + Elisabeth Berkley" 1995 kopen? Bied vanaf 80!
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
€ 80
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008 kopen? Bied vanaf 200!
Mert Alas & Marcus Piggott (1971) Welsch Turks "Kate Moss" 2008
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
€ 200
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Photoshooting for Vanity Fair" 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 180!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Afmetingen25 x 20.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
David LaChapelle - "Lusty Spring" - Angelina Jolie - 2001 kopen? Bied vanaf 200!
David LaChapelle (1963) Amerikaans Angelina Jolie
TechniekDigitale Print
Afmetingen24.5 x 36 cm (h x b)
€ 200
Karin Szekessy - Fotolithographie kopen? Bied vanaf 50!
TechniekHandbewerkt
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 50
Karel Novosad - "Struktural Graphics" 1973 - limitierte Auflage 200 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 450!
Karel Novosad (1944) "Struktural Graphics" 1973 - limitierte Auflage 200 - nummeriert
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Emil Schumacher - „Materie“ aus der Mappe „Ein Buch mit 7 Siegeln" - Auflage 60 kopen? Bied vanaf 230!
Emil Schumacher (1912-1999) Duits „Materie“ aus der Mappe „Ein Buch mit 7 Siegeln" Aquatinta-Radierung mit Prägedruck
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen62 x 90 cm (h x b)
€ 230
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde - UNIKAT - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 900
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde - UNIKAT von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 1000!
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1.000
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Ölgemälde - UNIKAT - handsigniert kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen25 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 200
Werner Liebmann - "Der Wald" - Auflage 22 - handsigniert- nummeriert kopen? Bied vanaf 70!
Werner Liebmann (1951) Duits "The Forest" - Oplage 22 - gesigneerd-genummerd
TechniekLitho
Afmetingen66 x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Gottfried Salzmann - "Brooklyn Bridge" - Auflage 150 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 180!
Gottfried Salzmann (1943) Duits "Brooklyn Bridge"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Bernhard Jäger - "Kleiner Kopf" 1978 - Limitierte Auflage - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 30!
Bernhard Jäger (1935) Duits "Klein hoofd" 1978
TechniekLitho
Afmetingen15 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Jean Richardson (1940) Amerikaans "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Ölgemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen25 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 200
Gunter Damisch - "Rotwegverschlingung" 1997 - Auflage 33 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 600!
Gunter Damisch (1958-2016) "Rotwegverschlingung" 1997 - Editie 33 - handgesigneerd en genummerd
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Gunter Damisch - "Kangrünwege"1997 - Auflage 33 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 699!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 699
Manuel Viola - Farbsiebdruck - Auflage 100 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 150!
Manuel Viola (1916-1987) Spaans Kleurenzeefdruk - oplage van 100 - handgesigneerd - genummerd
Afmetingen89 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60 - handsigniert kopen? Bied vanaf 1500!
Günther Uecker (1930) Duits "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen51 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Gunter Damisch - "2 POLE" - Auflage 17 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 990!
TechniekEts
Afmetingen75 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 990
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen75.5 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
David Hamilton - "Twenty-Five years of an Artist" - Drucksigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
David Hamilton (1933-2016) Engels "Vijfentwintig jaar kunstenaar" - Drucksigniert
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 31.5 cm (h x b)
€ 50
Emil Schumacher - „Materie“ aus der Mappe „Ein Buch mit 7 Siegeln" - Auflage 60 kopen? Bied vanaf 180!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen62 x 90 cm (h x b)
€ 180
Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Larry Zox - "Red Line II" 1979 - Limitierte Auflage 185 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 260!
Larry Zox (1937-2006) Amerikaans "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Afmetingen108 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260