GT80
  5. GT80

GT80

Lid sinds 2018 / Alphen aan den Rijn, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Kees Salentijn - 4 litho's van katten en vissen. kopen? Bied vanaf 400!
Kees Salentijn (1947) Nederlands 4 litho's van katten en vissen.
TechniekLitho
Afmetingen77 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400