GertStuve
  5. GertStuve

GertStuve

Lid sinds 2021 / Diepenheim , Nederland

7 aangeboden items / 9 verkochte items

Hermannus Adrianus van Oosterzee - Heideveld kopen? Bied vanaf 165!
Hermannus Adrianus van Oosterzee (1863-1933) Nederlands Heideveld
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
DragerMarouflé
€ 165
Jan Larij - Bos witte tulpen kopen? Bied vanaf 149!
Jan Larij (1879-1962) Nederlands Bos witte tulpen
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Henri Endlich - Houthakken kopen? Bied vanaf 149!
Henri Endlich (1886-1948) Nederlands Houthakken
Afmetingen25.5 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Mathijs Hendrik Schreuder - Roeiboot in beek kopen? Bied vanaf 79!
Mathijs Hendrik Schreuder (1893-1980) Nederlands Roeiboot in beek
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 79
Clement van Vlaardingen - Haven kopen? Bied vanaf 115!
Clement van Vlaardingen (1916-1972) Nederlands Haven
Afmetingen37 x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 115
Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 125!
Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990) Nederlands Houthakken in het bos
Afmetingen25 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Joop Joosten - Boer en paarden aan de ploeg kopen? Bied vanaf 94!
Joop Joosten (1898-1980) Nederlands Belgisch Boer en paarden aan de ploeg
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 94