Lid sinds 2021 / Diepenheim , Nederland
7 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Drager | Marouflé |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 25.5 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 37 x 51 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 25 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |