Gianluca
  5. Gianluca

Gianluca

Lid sinds 2017 / Utrecht, Nederland

4 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper

Anton Martineau - dynamiek tussen man en vrouw - 70x100cm kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau - dynamiek tussen man en vrouw - 70x100cm

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau - Aquarel vrouw - 70x100

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Fieret - Portret kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Fieret - Portret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekHoutskool
Afmetingen51 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Landschap Noord Holland kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - Landschap Noord Holland

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGianluca

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst