Glum
  5. Glum

Glum

Lid sinds 2020 / Zoeterwoude, Nederland

/ 3 verkochte items

Jacqueline Klein-Breteler - Schilderij “Blue” kopen? Bied vanaf 130!
Jacqueline Klein-Breteler (1964) Nederlands Schilderij “Blue”
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 130