Grafics
  5. Grafics

Grafics

Lid sinds 2013 / Markelo, Nederland

3 aangeboden items / 96 verkochte items

Rudolf Möller - leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn kopen? Bied vanaf 200!
Rudolf Möller (1881-1967) Duits leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn
TechniekTempera
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 200
Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA kopen? Bied vanaf 90!
Breyten Breytenbach (1939) Zuid-Afrikaans Frans 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA
TechniekLitho
Afmetingen88 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Gunter Fruhtrunk - zeefdruk naar schilderij uit 1968 kopen? Bied vanaf 120!
Gunter Fruhtrunk (1923-1982) Duits zeefdruk naar schilderij uit 1968
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120