Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Dorp in de winter in de Alpen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 80