Hannes1948
  5. Hannes1948

Hannes1948

Lid sinds 2020 / Alblasserdam, Nederland

9 aangeboden items / 138 verkochte items

Jurrien Marinus Beek - Dorp in de winter in de Alpen kopen? Bied vanaf 80!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Dorp in de winter in de Alpen
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 80
Theodorus van Oorschot - Schuurinterieur met dieren kopen? Bied vanaf 90!
Theodorus van Oorschot (1910-1989) Nederlands Schuurinterieur met dieren
Afmetingen70 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 90
Paul van Eeden - Bloemstilleven op tafel 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Bloemstilleven op tafel 1975
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Arthur Bernard - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 20!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Abstracte compositie
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Jan Henri Makkink - Stilleven met o.a. kalebas kopen? Bied vanaf 75!
Jan Henri Makkink (1868-1953) Nederlands Stilleven met o.a. kalebas
Afmetingen50 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Rikki Kasso - Rikki Kasso zelf ? met zijn hond kopen? Bied vanaf 50!
Rikki Kasso (1979) Amerikaans Rikki Kasso zelf ? met zijn hond
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Benno Randolfi - Vrouwen en kinderen in woonwagenkamp kopen? Bied vanaf 180!
Benno Randolfi (1934-2012) Nederlands Vrouwen en kinderen in woonwagenkamp
Afmetingen64 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Theo Bitter - 3 portretten kopen? Bied vanaf 60!
Theo Bitter (1916-1994) Nederlands 3 portretten
TechniekLitho
Afmetingen27 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60