Hans1951
  5. Hans1951

Hans1951

Lid sinds 2013 / Sneek, Nederland

54 aangeboden items / 1064 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)
54 aangeboden items door deze verkoper
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk BANDANA Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk BANDANA Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk OP WEG NAAR DE TEMPEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk OP WEG NAAR DE TEMPEL Handgesigneerd

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1972
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 625!
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!!

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen89 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 85!
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCANA Handgesigneerd--GROOT!!

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BRASIL GOD Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Cohen - Kleurenoffset-litho KLAPROZEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!
Alfred Cohen - Kleurenoffset-litho KLAPROZEN Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Miguel Herrera - Kleurenoffset-litho STILLEVEN uit 1980 kopen? Bied vanaf 1!
Miguel Herrera - Kleurenoffset-litho STILLEVEN uit 1980

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1980
TechniekVaria
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 199!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE IS NICE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE IS NICE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - Kleurenoffset DE VLAG + TULPEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 19!
Jörg Remé - Kleurenoffset DE VLAG + TULPEN Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MON AMOUR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MON AMOUR Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen41 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk FUMATORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Kleurenzeefdruk FUMATORE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen100 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHAPEAU Handgesigneerd INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHAPEAU Handgesigneerd INGELIJST.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen72 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert. kopen? Bied vanaf 145!
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2021
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen112 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975 kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk BIRDS BY NIGHT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk BIRDS BY NIGHT Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Salentijn - Litho PARA MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!
Kees Salentijn - Litho PARA MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HAPPY COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HAPPY COUPLE Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Siegbert Hahn - Kleurenoffset-litho BAUMVOGEL kopen? Bied vanaf 50!
Siegbert Hahn - Kleurenoffset-litho BAUMVOGEL

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 41 cm (h x b)

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I

Geplaatst doormodernekunstonline

Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 65!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 65!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurenzeefdruk LANDSCHAFT Handgesigneerd---GROOT!!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurenzeefdruk LANDSCHAFT Handgesigneerd---GROOT!!!!

TechniekGiclée
Afmetingen64 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee GESTALT -BLAU Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 179!
Armando - Kleurengiclee GESTALT -BLAU Handgesigneerd.

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ -HET IS HIER REUZE GEZELLIG. kopen? Bied vanaf 95!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOM ER MAAR BIJ -HET IS HIER REUZE GEZELLIG.

Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 95!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk I,LL ALWAYS TAKE CARE Handgesigneerd.

Afmetingen43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk IK HOU JE ALTIJD VAST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 95!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk IK HOU JE ALTIJD VAST Handgesigneerd.

Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk ALLE DAGEN FEEST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk ALLE DAGEN FEEST Handgesigneerd.

Afmetingen50 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY IS COMING HOME SOON Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY IS COMING HOME SOON Handgesigneerd.

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd--SLECHTS 30EX! kopen? Bied vanaf 149!
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd--SLECHTS 30EX!

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee DE PIANIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 15!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee DE PIANIST Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Arma - Kleurenets FIREDANCER Handgesigneerd---SLECHTS 18 EX!!! kopen? Bied vanaf 75!
Ad Arma - Kleurenets FIREDANCER Handgesigneerd---SLECHTS 18 EX!!!

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho PRIMA VERA Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho PRIMA VERA Handgesigneerd

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen130 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Arma - Kleurenets APPEARING SOUNDS I SLECHTS 23 EX!!!! kopen? Bied vanaf 75!
Ad Arma - Kleurenets APPEARING SOUNDS I SLECHTS 23 EX!!!!

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Arma - Kleurenets BEWOGEN ZUIL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Ad Arma - Kleurenets BEWOGEN ZUIL Handgesigneerd

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1992
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOPJE KOFFIE POES ERBIJ Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk KOPJE KOFFIE POES ERBIJ Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst