HansVH1
  5. HansVH1

HansVH1

Lid sinds 2024 / Damme, België

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Testarossa
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400