Lid sinds 2014 / ootmarsum, Nederland
/ 516 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 74 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 109 x 89 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |