HetKunsthuys
  5. HetKunsthuys

HetKunsthuys

Lid sinds 2014 / ootmarsum, Nederland

/ 516 verkochte items

Arie Zuidersma - Compositie 1981 kopen? Bied vanaf 175!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Compositie 1981
TechniekEts
Afmetingen60 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Arie Zuidersma - Baden GG nummer 2 kopen? Bied vanaf 1750!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Baden GG nummer 2
Afmetingen74 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Freek van den Berg - De Schoenen kopen? Bied vanaf 650!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands De Schoenen
Afmetingen74 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Freek van den Berg - Vischpoort Elburg kopen? Bied vanaf 995!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Vischpoort Elburg
Afmetingen109 x 89 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 995