Jan Kelderman (1914-1990) Montelbaanstoren Amsterdam
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75