Hoed
  5. Hoed

Hoed

Lid sinds 2021 / Venhuizen, Nederland

8 aangeboden items / 69 verkochte items

Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Bloemenpracht nr.1
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Kelderman - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Montelbaanstoren Amsterdam
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Bevort - Doorkijkje mediterranee kopen? Bied vanaf 80!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Doorkijkje mediterranee
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Jan Kelderman - Zwitserland kopen? Bied vanaf 40!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Zwitserland
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Walter Neuhof - Heksenhoek kopen? Bied vanaf 140!
Walter Neuhof (1904-1982) Nederlands Heksenhoek
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Jan Bevort - Landschap met koppel eenden kopen? Bied vanaf 225!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Landschap met koppel eenden
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225